Lazer İle Genital Bölge Beyazlatma

Genital bölge değişik nedenlerden dolayı zamanla esmerleşme, bölgesel veya geniş olarak renk koyulaşması, siyahlaşma görülebilir. Günümüzde lazer ile renk açıcı tedaviler; genital bölge beyazlatma, renk ağartma, genital alan renk açma tedavileri olarak uygulanabilmektedir.

Devamı

Lazerle Labioplasti Operasyonu (İç-Dış Dudakları Şekillendirme)

Bilindiği gibi kadınlarda dış genital organlarda labiumlar adı verilen büyük ve küçük dudaklar mevcuttur. Labiumlar çoğu zaman doğumlar,aşırı kilo alıp verme ya da genetik nedenlerden dolayı giderek uzar, şekli bozulur, asimetrik gelişim gösterebilir.. Labiumlar adölesan(ergenlik) ve gebelik döneminde östrojen etkisi ile, daha sonra ise doğum ile ve yaş ilerledikçe yer çekimi etkisi ile giderek büyüyebilir.

Devamı

Lazerle Vajinal Daraltma Tedavisi (İntimalase)

Çok doğum yapmış olmak, yaşlanma ve menopoz, aşırı kilo alımı, sigara içimi, hormonal bozukluklar ve genetik faktörler nedeniyle vajinal doku ve çevresindeki kaslar eski gücünü giderek kaybeder ve genişler dolayısıyla dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir.

Devamı

Kadınlarda Lazerle Genital Siğil Tedavisi

Genital siğil dediğimiz enfeksiyon, cinsel yolla bulaşan, genital bölgede çıkan,viral, bulaşıcı enfeksiyon hastalığıdır. En sık olarak kadınlar da vajina, serviks, vulva, anüs erkeklerde penis, testis, anüs, kalça, da nadiren ağız ve boğaz da görülür.

Devamı

Uyarı:  Bu makale, bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Bir tıbbi sorunuz varsa, lütfen doktorunuza danışınız.

İçerik Güncelleme Tarihi: 14.03.2021